Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


    Відпочинок на березі Чорного моря - це перш за все місце південного сонця, золотих пісків, теплих днів і прохолодних ночей і звичайно прекрасні пляжі. Чорне море завжди радо вітатиме Вас своїми ласкавими хвилями та теплим морським вітерцем. Як не розгубитися серед усього різноманіття пляжів при виборі саме свого місця відпочинку?

    База відпочинку „Трембіта”. Пляж. Чорне море.Якщо ви бажаєте відчути свіжість та аромат морського повітря, настояного на травах і квітах, поніжитися у променях південного сонця – ласкаво просимо на базу відпочинку „Трембіта”! Працюючи на якість проведеного відпочинку, ми зберігаємо при цьому найнижчі ціни в Україні! Всього за 205 грн. в день включно з трьохразовим харчуванням ви відновите свої сили, ніжачись на золотистому піску узбережжя Чорного моря. База потопає в зелені квітів та дерев. Для дітей організовані ігрові майданчики, працює кінотеатр. Розвинена інфраструктура розваг: водні атракціони(водні гірки, гідро цикли, водні велосипеди та лижі, банан, човни тощо),поле для пляжного волейболу, можливість пограти у водне поло. На пляжі діє кафе, біля бази є ресторани, кафе з живою музикою, дискотеки. Є пункт прокату пляжного інвентаря.

Причорноморський район. Чорне море.    Рибаківка - розташована в екологічно чистому районі на березі Чорного моря в тихій, затишній бухті, з піщаними пляжами і теплим лагідним морем з пологим піщаним дном. З берега відкривається мальовничий краєвид на легендарний острів Березань (в минулому
о.Борисфен). Вздовж самого берега протягнулася широка полоса соснового лісу. Поряд знаходиться лікувальне грязе-сольове озеро Тузли. Море, ліс, степ і близкість сольового озера створюють унікальний мікроклімат, який сприяє оздоровленню дихальної і серцево-судинної системи організму.В зоні відпочинку Рибаківка нараховується близько 100 баз відпочинку, пансіонатів і дитячих оздоровчих центрів. Вздовж самого берега простягнувся сосновий ліс.

    Залізний Порт знаходиться географічно в унікальному місці. Це відкрите тепле море — вода не застоюється на тривалий час. Це піщано-черепашкові пляжі. Це достаток фруктів і риби. Усе перераховане робить це місце привабливим для відпочинку і зміцнення здоров'я. Рисова система, що знаходиться поруч із селищем, давно не діє, що гарантує відсутність у морській воді залишків пестицидів і мінеральних добрив Крім того, тільки тут є сполучення клімату сухих південних степів Таврії і вологого, багатого іонами йоду, морського. Тут немає гір і печер, як у Криму, але є те ж Чорне море, величезні паркові зони, цілюще повітря, кілометри широких піщаних пляжів і чиста морська вода.

    Відпочинок на узбережжі Чорного моря. Захід сонця.Затока - селище, яке розташоване на побережжі Чорного моря, являє собою практично унікальне екологічно чисте місце для відпочинку і оздоровлення. Це піщана коса, омита одночасно трьома видами вод: солоною морською водою, прісною водою Дністра, гірко-солоною водою лиманів.Тут знайдуться і розваги для аматорів бурхливого відпочинку - нічні клуби, більярдні, ресторани. А судаки, камбала, минь не залишать байдужими любителів рибалки. Отже відпочинок в Затоці кожен зможе підібрати на свій смак.

     Коблево — село в Україні, Березанському районі Миколаївської області. Курорт Коблево розташований на узбережжі Чорного моря в Миколаївській області в 50 км від Одеси та 86 км від Миколаєва. У Коблево працюють більше 60-ти пансіонатів і баз відпочинку, розташованих вздовж узбережжя протягом 7 км, це розвинена інфраструктура літнього відпочинку і прекрасні вина місцевого комбінату.У літній сезон курорт Коблево являє собою місце, де можуть провести свій відпочинок на Чорному морі як заможні відпочиваючі так і з достатком поменше.
Copyright StRing © 2021 | Конструктор сайтів - uCoz