Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


Додайте ваш відгук
Ваше ім'я *:
Ваш е-mail:
Тема:
Відгук *: 
Ми постійні клієнти бази Трембіта( вже їздили 6 разів) Ми всі ДУЖЕ задоволені персоналом,а кухня просто СУПЕР! Для відпочинку з дітьми-дуже хороше місце.Чекаємо відпустку і знову до вас....
Юлія,Івано-Франківськ.

Минулого року, ми з родиною відпочивали на базі, нам усе сподобалось (привикали до туалету, душу). Ми дуже задоволені персоналом, офіціати,поварі ,їжа просто супер.
Велика вдячність директору бази відпочинку Галині Євгенівні, не тільки, за організацію відпочинку, а ще за розуміння, чуйність і медичну допомогу. В цій жінці поєднався не тільки керівник, а щей чудовий медик!!!!! Велика Вам людська вдячність!!! Побільше таких людей !!! )))                                               Ганна.


     Хочу трохи розказати про свій відпочинок минулого року. Вирішили сім”єю поїхати кудись на море. Знайомі порадили вашу базу. Поселились, прогулялись по території, дітям одразу сподобалось - дитячі майданчики, море тепленьке, деякі незручності визвали туалети, до яких треба було іти територією бази, але чесно кажучи, через декілька днів призвичаїлись. Та і харчування було дуже хороше, не сподівались такого різноманіття страв та фруктів за таку низьку ціну, це приємно вразило. 
Івано-Франківськ, Марія.


     Навіщо їхати кудись за кордон, якщо море в нас на Україні нічим не гірше. Їздимо до вас третій рік, задоволені усім, дискотеки, бари, водні атракціони, що ще потрібно?!Чекаю відпустку і знову до вас.... 

Роман.


     Усі пишуть, що сподобалось....не буду кривити душею, харчування хороше. А от умови.. на 2-3 день звикаєш, звичайно, що до душу і туалету треба іти кілька метрів, та і підкуповує хороша кухня та пляж, що близько, море теж хороше, якщо з погодою пощастить..                                                      Тернопільська область, Микола.


    Відпочивала минулого року на цій базі з дочкою, дуже сподобалось! Море було постійно теплим, тому часто купались, дитячий майданчик на території, і харчування хороше, за що окреме спасибі повару – Євгену Петровичу, тому що для мене з маленькою дочкою це було дуже важливо. Обов’язково ще до вас приїдемо оздоровлятись!

Марина та донечка Лідочка.


    З друзями відпочивали в „Трембіті” на 5 заїзді, всі дні провели на золотому пляжі та сонці, повернулись засмаглі та задоволені відпочинком! Отримали море позитивних емоцій! Найкраще, що пляж на території, тому не треба було годинами їхати, щоб дістатись моря. А ще багато барів та дискотек одразу ж біля бази, тому відпочинок вийшов на славу!                                                                                                                                                                                                                                                              задоволений відпочинком, гість Олег.


    Порекомендували до вас поїхати знайомі. Здивувала ціна, та і не дуже вірилось, що в нас на Україні можна відпочити на морі за такі приємні ціни. Виявилось можна! Харчування дуже хороше, душ, правда, на території бази, але якщо врахувати, що море бачила через вікно, а пляж таки під вікнами будиночка, в якому жили, то з нетерпінням чекаю літа, щоб знову поїхати..    

з повагою, Тетяна.


    Відпочивав на базі Трембіта минулого року разом з друзями. Номера чисті, є все необхідне.. Кругом велика територія і чистий пляж. Готують у їдальні дуже смачно, по-домашньому. Правда до такого сервісу, як за кордоном, ще треба попрацювати. Загалом відпочинок сподобався: добре відпочили і приїхали загорівші. Якщо хтось з друзів захоче відпочити в Україні, буду рекомендувати „Трембіту”.    

Петро.


Copyright StRing © 2021 | Конструктор сайтів - uCoz