Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


Причорноморський район. Дорога в Очаків.    Очаківщина – перлина Причорномор'я. Цілющі властивості очаківського побережжя відомі давно. Оточене з трьох сторін водами моря і лиманів Очаківське побережжя сприяє у всі пори року наявності великої кількості чистого повітря, чималому вмісту в ньому кисню, озону, кухонної солі. За дослідженнями учених, завдяки великому накопиченню водоростей, які містять в собі солі брому високої концентрації, насиченість повітря парою брому і йоду складає середню терапевтичну дозу для хворих, які потребують цих ліків.

     Очаківщина має багату подіями історію, яку Ви зможете дізнатися відвідавши музеї міста. Гостей чекають історичні пам'ятники, археологічні розкопки острова Березань і старогрецького міста Ольвія.

Чорне море. Очаків. База відпочинку „Трембіта”.      В декількох кілометрах, через Дніпро-Бузький лиман, знаходиться природний заповідник Кінбурнська коса. Побувати там можна зробивши морську прогулянку на катері.

     Про стародавню історію очаківської землі свідчать археологічні розкопки. У другому тисячолітті до н.е. тут поселилися кіммерійці. Про них навіть згадує в "Одіссеї" великий поет стародавньої Греції Гомер. У VІІІ столітті до н.е. їх змінює багатоплемінний союз народів під загальною назвою скіфи. А з кінця ІІІ століття до н.е. в степах Північного причорномор'я з'являються сармати.

     В історію міста навічно вписано ім'я Петра Петровича Шмідта. В Очакові відбувся суд над учасниками Севастопольського повстання моряків, яким керував лейтенант Шмідт. На крейсері «Очаків» було піднято червоний прапор і поданий сигнал: «командувач флотом, Шмідт». Лейтенант Шмідт та матроси були страчені на острові Березань поблизу Очакова. Сьогодні в старовинній будівлі колишнього військового зборів, знаходиться музей П. П. Шмідта. На острові Березань на самому високому місці споруджено пам'ятник у вигляді бунтівного вітрильника. Всі кораблі, пропливаючи повз острів, дають сигнал «Ми будемо пам'ятати вас завжди”

     У міському сквері височіє пам'ятник червонофлотців, загиблим при виконанні бойового завдання. І ще один пам'ятник морякам - торпедний катер, учасник боїв за Очаків у 1944 році.

     Очаківщина приваблює туристів не тільки кришталевими водами Чорного моря, але і своєю багатовіковою історією. Побувавши тут одноразово, вам захочеться повертатись сюди знову і знову, збагачуючись новими враженнями від цього незабутнього відпочинку!
Copyright StRing © 2022 | Конструктор сайтів - uCoz