Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


    Відпочинкова база «Трембіта» гармонійно поєднує в собі тепло ласкавого сонця, моря, аромату трав і наявність багаторічного соснового бору. Саме тут ви оберете розваги на свій смак та до душі. Розвинена інфраструктура розваг і дозвілля на всьому узбережжі не залишає нікого байдужим!

Відпочинок на Чорному морі. База відпочинку „Трембіта”. Прогулянка на катері.    До послуг відпочиваючих „Трембіти” пропонуються різноманітні можливості для відпочинку і розваг: море, зручний для дітей піщаний пляж з помірно пологим дном, водні гірки, прогулянки на катерах і яхтах, водні мотоцикли, дитячі атракціони, луна-парк, численні бари та кафе, молодіжні дискотеки, продовольчі та промислові базари, екскурсійні маршрути в Одесу, Кишинів, Миколаїв, Херсон,Кінбурн, Ольвію, острів Березань.

Чорне море. База відпочинку „Трембіта”. Водні атракціони.    Для більш спокійного сімейного відпочинку з дітьми прямо на території бази „Трембіта” розміщені дитячий майданчик, дитячий кінотеатр, водні гірки для дітей і величезний вибір водних мотоциклів та велосипедів. Море на території бази тепле та спокійне, глибина збільшується поступово, завдяки чому вода біля берега швидко нагрівається, що так подобається дітям, а також залишає батькам більше часу для власного відпочинку, не переживаючи за дітей, які полюбляють хлюпатись у неглибокій воді.
Copyright StRing © 2021 | Конструктор сайтів - uCoz