Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


    База відпочинку „Трембіта” знаходиться на узбережжі Чорного моря, географічно розташована між Очаковом та Коблево.

     До послуг відпочиваючих дерев’яні котеджі з літніми верандами, кімнати для 2, 3, 4 осіб. Душові з гарячою водою розташовані на території бази.

     Чорне море. База відпочинку „Трембіта”. Їдальня.Стаціонарна їдальня на 300 чоловік. Повноцінне триразове харчування. Постійно в меню: молочні, м’ясні, рибні, овочеві страви. Хліб та хлібобулочні вироби домашньої випічки. Щодня в раціоні свіжі овочі та фрукти. Висока культура обслуговування.

     Для дітей організовані ігрові майданчики, працює кінотеатр на території бази. Мілководдя біля берега завдовжки до 20 метрів дозволяє відпочивати і купатися дітям будь-якого віку. На території бази є пляж. Територія цілодобово охороняється. Паркування на автостоянці безкоштовне.

     База відпочинку „Трембіта”. Водні атракціони. Прогулянка на водному банані.Розвинута інфраструктура розваг: водні атракціони (водні гірки, гідроцикли, водні велосипеди та лижі, банан, човни, тощо), поле для пляжного волейболу, можливість пограти у водне поло.

     На пляжі діє кафе. Біля бази є ресторани, кафе з живою музикою, дискотеки. Є пункт прокату пляжного інвентаря. Для бажаючих проводяться екскурсії, організовується рибалка.
Copyright StRing © 2022 | Конструктор сайтів - uCoz