Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


    У багатьох виникає резонне питання : "Чому саме „Трембіта” ? Відповідь очевидна : дешевизна і зручність. Найнижчі ціни в Україні – це саме у нас! Якщо Вас не влаштовує ситуація, коли на пляжі немає вільного місця, тоді приїжджайте до нас!

Вартість перебування однієї особи за 1 день з 3-х разовим харчуванням 450 грн.,в
кімнатах з холодильником -470 грн.
Перебування дітей віком до 5 років
(без додаткового ліжка та харчування) – 10 днів - 800 грн.

     Чорне море. Літній відпочинок на узбережжі моря. База відпочинку „Трембіта”Теплий і сухий клімат побережжя Чорного моря, морське повітря, відносне неглибоке море, що рано прогрівається сонцем, велике число сонячних днів надають сприятливий вплив на здоров’ї відпочиваючих і особливо дітей. Відпочинок у нас нерідко називають сімейним. Особливо подобається тут дітям. Чому це так? Основна причина полягає у розташуванні бази на самому узбережжі моря, що економить час відпочиваючих, також оберігає від тривалого подорожування спекотними днями із єдиним бажанням нарешті дістатись до омріяного пляжу.

     Відпочинок з дітьми на морі. Чорне море. База „Трембіта””.Ще однією перевагою для відпочинку з дітьми є саме море. На відміну від інших, глибина моря поступово переходить у зону для плавання, проте для малят є достатньо місця, щоб із ранку до вечора плескатися в теплій воді, що їм так подобається. Плюс до цього море досить тепле і чисте, досить рідко штормить. Але навіть якщо й піднімаються хвилі, то вони не такі більші, щоб не можна було купатися, тому жоден день відпустки через шторм загублений не буде. Піщані пляжі також доставлять масу задоволення не тільки дітям, що люблять будувати піскові замки й шукати черепашки, але і їхнім батькам. Золотавий пісок дрібний і м'який, крім того, морська вода насичена корисними речовинами.

     Найважливішою перевагою є те, що така відпустка дуже економічна. Ціни як на проживання, так і на харчування нижчі тут, ніж на інших курортах. Основне завдання нашої бази – це зберігаючи найнижчі ціни зробити ваш відпочинок максимально якісним та приємним проведенням часу. Для відпочинку всією родиною це майже ідеальне місце, сюди приїжджають із зовсім малятами й дітьми більшого віку, для відпустки з дітьми - це одне із самих ідеальних місць. І не дивно, що люди, що побували тут один раз, хочуть приїхати знову й знову одержати заряд бадьорості на цілий рік і насолодитися чудовою природою Причорноморського узбережжя.
Copyright StRing © 2021 | Конструктор сайтів - uCoz