Вхід Українська мова Русский язык
тел.(0342) 50-11-18; +38 (096) 948-25-90 | e-mail: trembitasea@gmail.com

Меню сайту


     База „Трембіта” розташована у мальовничому місці, на узбережжі Чорного моря. Піщаний пляж з прекрасним золотистим піском шириною біля 50 метрів знаходяться прямо на території бази відпочинку, а з вікон номерів відкривається чудовий вид на море або на розкішні акації та сосни, в яких утопає база.

Чорне море. База відпочинку „Трембіта”. Будинок для проживання.      "Трембіта" позиціонує себе як база для сімейного відпочинку. Чорне море – одне із кращих місць для сімейного відпочинку й відпочинку з дітьми. Море дуже тепле, глибина іде поступово. Із цих причин і була визначена спеціалізація бази – сімейний відпочинок і відпочинок з дітьми. До нас приїжджають на відпочинок з дітьми від 1 року, адже не кожна родина може дозволити собі відпочинок за кордоном, а оздоровити дітей перед зимою необхідно. Тому "Трембіта" є ідеальним вибором, оскільки всього за 470 грн. з особи з 3-разовим харчуванням можна відпочивати прямо на березі Чорного моря.

База відпочинку „Трембіта”. Кімната зсередини.      До Вашої уваги пропонуються дерев’яні котеджі з літніми верандами, на яких можна приємно провести захід сонця під шум хвиль за ароматною чашкою кави. В наявності є кімнати для 2, 3 і 4 осіб. База відпочинку „Трембіта”. Ванна кімната в номері люкс.Стаціонарна їдальня на 300 осіб знаходиться на території „Трембіти”. Повноцінне трьохразове харчування. Постійно в меню: м’ясні, рибні, овочеві страви. Хліб та хлібобулочні вироби домашньої випічки. Щодня в раціоні свіжі овочі та фрукти. Душові та туалети на території бази. Для дітей організовані ігрові майданчики, настільний теніс, пляжний волейбол, працює кінотеатр  на території бази.

Сімейний відпочинок на березі моря. Чорне море.      На території бази знаходиться пляж, що дуже зручно для батьків з маленькими дітьми, оскільки кафе, дискотеки, ресторани знаходяться з протилежної сторони , а на пляжі дуже спокійно і немає зайвих людей, тільки відпочиваючі з бази. Мілководдя  від берега завдовжки до 15 метрів дозволяє безпечно купатися дітям будь-якого віку. Територія цілодобово охороняється.

      Паркування на автостоянці безкоштовне, що забезпечує при цьому відсутність Ваших турбот за безпеку автомобіля.

      Тому Ви можете бути впевнені в комфортному відпочинку для себе та своєї дитини!
Copyright StRing © 2021 | Конструктор сайтів - uCoz